Grupy ogólnodostępne

W naszym przedszkolu są 4 grupy wiekowe:

 • 2,5 - 3-latki - KRASNALE
  Jesteśmy uroczymi trzylatkami, które zaczynają swoją przedszkolną przygodę. Stawiamy pierwsze kroki w przedszkolu przy dużym wsparciu naszych Pań i kochanych Rodziców. Początki bywają trudne, jednak z czasem jest coraz lepiej! W przedszkolu bawimy się, a przy tym poznajemy, doświadczamy, poszukujemy. To niesamowita przygoda!

 • 4-latki - PIESKI
  Jeszcze niedawno byliśmy maluszkami - Krasnalami, a teraz jesteśmy w grupie Piesków! Bardzo lubimy wspólne zabawy w naszej sali
  i przedszkolnych ogrodach.  W tym roku zdobywamy nowe umiejętności i rozwijamy nasze zainteresowania. Przedszkolna przygoda trwa! 

 • 5-latki - MISIE
  Lubimy ciekawe zajęcia, spacery, teatrzyki, wycieczki. Bawimy się z kolegami i koleżankami, malujemy, rysujemy, śpiewamy i tańczymy. Jesteśmy ciekawi świata  i z chęcią go poznajemy. Potrafimy coraz więcej! Każdy nasz dzień w przedszkolu wypełniony jest uśmiechem i radosną zabawą.

 • 6-latki - WIEWIÓRKI
  Jesteśmy pogodnymi sześciolatkami, które w ciągu całego roku przygotowują się do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej. W przedszkolu poszerzamy wiedzę, rozwijamy zainteresowania i umiejętności. Nawiązaliśmy już trwałe sympatie i przyjaźnie. Jesteśmy przekonani, że opuszczając nasze przedszkole będziemy mieli udany szkolny start!